Głosowanie internautów w II etapie konkursu „NAKRĘĆ się na ZAWÓD w PRZYSZŁOŚCI”

Głosowanie elektroniczne przy użyciu narzędzi zdalnych jest kluczowym elementem tego etapu. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące procedury głosowania:

  1. Obejrzyjcie filmy: Zachęcamy Was do obejrzenia wszystkich zgłoszonych filmów, abyście mogli podjąć świadomą decyzję przed oddaniem głosu.
  2. Głosowanie: Każda osoba może zagłosować na jeden wybrany film. Prosimy o dokładne przemyślenie Waszego wyboru, ponieważ oddanie głosu jest jednorazowe i nieodwracalne.
  3. Zasady: Aby zachować uczciwość i uniknąć nadużyć, z jednego urządzenia można zagłosować tylko raz. Prosimy o przestrzeganie tych zasad, aby zagwarantować sprawiedliwy przebieg głosowania.
  4. Obejrzenie filmów: Filmy konkursowe dostępne są do obejrzenia na Filmy finałowe
  5. Jak głosujemy ? Głosowanie odbywa się poprze wypełnienie ankiety – Wystarczy wejść w LINK i oddać głos na film, który Waszym zdaniem jest najlepszy  ankieta do glosowania
  6. Termin głosowania: 20.12.2023 r. od godziny 00:01 do 22.12.2023r. do godziny 23:59.

Zwycięży film, który uzyska największą liczbę głosów internautów. Zespołom reżyserskim życzymy powodzenia ! To Wasze głosy będą decydować o zwycięzcy tego konkursu!  Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora  23.12.2023r.