Otwórz się na świat… zawodowo! – europejskie webinaria

Żyjemy w czasach globalizacji. Oznacza to, że rozważając podjęcie pracy zawodowej czy kontynuując edukację możemy myśleć szerzej, sięgać dalej i nie ograniczać się terytorialnie do miasta czy kraju zamieszkania. Jednocześnie poruszanie się po globalnym rynku pracy i edukacji często wymaga wsparcia, konkretnej wiedzy i korzystania z odpowiednich narzędzi i programów ułatwiających chociażby pierwszy krok na drodze zmiany.  Szkolenia przeznaczone jest dla doradców zawodowych i trenerów kariery, a także wszystkich zainteresowanych świadomym planowaniem, rozwojem lub zmianą kariery zawodowej.

Zapraszamy na cykl webinariów dla doradców zawodowych i wszystkich, którzy chcą być lub już czują się „obywatelami świata”. W ramach cyklu 4 spotkań opowiemy o tym, jak się poruszać po europejskim rynku pracy i edukacji, z jakich narzędzi i programów oferowanych przez Komisję Europejską można bezpłatnie skorzystać i na rozwój jakich kompetencji należy postawić aby zapewnić stabilne funkcjonowanie na globalnym rynku pracy.

Spotykamy się online 10, 17, 24 i 31 marca, zawsze o godzinie 13:00.

Rejestracja jest obowiązkowa!

 Szczegółowe informacje o tematyce poszczególnych szkoleń oraz linki do rejestracji znaleźć można na stronie: https://twoj-europass.org.pl/webinaria-otworz-sie-na-swiat-zawodowo/