Uwaga gimnazjaliści! Zapraszamy Was do filmowego konkursu z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Białymstoku zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie filmowym „NAKRĘĆ się na ZAWÓD”
Konkurs polega na przygotowaniu oryginalnego, nowatorskiego filmu dotyczącego zawodu i/lub pracy wykonywanej na stanowiskach związanych z zawodami: geodezyjnymi, budowlanymi, gastronomicznymi, hotelarskimi, ekonomicznymi, handlowymi, technicznymi, rolniczymi. Film konkursowy może być stworzony przez zespół (grupę reżyserską) liczący od 3 do 5 osób.

Konkurs jest organizowany jest w 3 etapach:
I etap –szkolny- przeprowadzony od 05 marca 2018 r. do 30kwietnia 2018 r. z zastrzeżeniem, iż składanie prac konkursowych jest do dnia 15 kwietnia 2018 r. do godziny 15.00
II etap – subregionalny – przeprowadzony od 01 maja 2018 r. do 15 maja 2018 r.
III etap – wojewódzki – przeprowadzony od 16 maja do 10 czerwca 2018 r.

Zwycięzcami konkursu w kategorii wojewódzkiej zostanie grupa reżyserska, której film uzyska odpowiednio I , II i III miejsce na podstawie największej ilości głosów “Like/Reakcji” na fanpage Facebooka projektu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.
Dodatkowo grupa reżyserska każdego filmu zakwalifikowanego do etapu subregionalnego ( łącznie 12 grup reżyserskich) otrzyma nagrodę w formie bonów.

Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.dobryzawod.pl

**Jeżeli do konkursu zgłosi się uczeń, który nie jest w projekcie wówczas wypełnia „kartę zgłoszeniową – uczeń” do projektu, która jest dostępna w zakładce dokumenty do pobrania.

W przypadku pytań prosimy o kontakt patrycja.niesterowicz@rzemioslo.bialystok.pl
lub tel. 85 74 36 250