Spotkanie akredytacyjne w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Klasami Integracyjnymi im. S. Staszica w Białymstoku

29 listopada 2017 odbyło się kolejne spotkanie w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Klasami Integracyjnymi im. S. Staszica w Białymstoku. Tym razem mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami firm i uczestniczyliśmy  w zajęciach na kierunkach: technik masażysta, technik obsługi turystycznej, technik logistyk, technik usług fryzjerskich. Mieliśmy możliwość spotkania z Panem Rafałem Średzińskim ze Stowarzyszenia My dla Innych, który ściśle współpracuje ze Szkołą i realizuje liczne przedsięwzięcia na rzecz osób niepełnosprawnych.

Na spotkaniu zaprezentowano też szereg prezentacji multimedialnych dotyczących dobrych praktyk wdrażanych przez szkołę. Szczególne wrażenie na komisji akredytacyjnej zrobił film z pokazu mody realizowany w Teatrze Dramatycznym we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami przede wszystkim reprezentującymi Klaster Bieliźniarski. Warto zaznaczyć, że w przedsięwzięcia takie jak pokazy mody zaangażowani są uczniowie ze wszystkich kierunków funkcjonujących w szkole, którzy dbają o wizerunkowe i medialne przygotowanie przedsięwzięcia. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Szkoły, za bardzo dobre przygotowanie się do procesu akredytacji, życzliwe  przyjęcie i duże zaangażowanie.