DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE

Uwaga! Rusza II część Akademii Doradcy Zawodowego – warsztatowo-szkoleniowa!

Bardzo miło jest nam poinformować, iż wystartował nabór na część 2 Akademii Doradcy Zawodowego realizowanej w ramach projektu „DOBRY ZAWÓD – FAJNE ŻYCIE”. Jest to część warsztatowo-szkoleniowa realizowana w formie 2 spotkań wyjazdowych po 2 dni (terminy realizacji podane w załączniku).

Udział w Akademii jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu (do wysokości ceny biletu publicznego środka transportu PKP/PKS).

Celem zajęć jest poznanie metodologii oraz nabycie umiejętności w zakresie realizacji usług doradczych w modelu popytowym oraz poznanie form aktualizowania informacji o zawodach

Dla kogo: doradcy zawodowi, pedagodzy, nauczyciele, którym powierzono realizację zadań z doradztwa zawodowego, szkół odpowiedzialna za doradztwo zawodowe.

1) sesja 1 – Metodyka doradztwa popytowego – praca z podręcznikiem, narzędzia do realizacji doradztwa w modelu popytowym, w tym wykorzystanie narzędzi zdalnych.

2) sesja 2 – Innowacyjne formy przekazywania informacji o zawodach, w tym możliwość wykorzystania wyników badań popytowych, źródła informacji o popytowych rynku pracy w poszczególnych subregionach.

Uczestnikom Akademii zostaną wystawione zaświadczenia potwierdzające wraz z określeniem efektów uczenia się. Uczestnictwo w Akademii Doradcy Zawodowego wpisuje się w realizację jednego z kierunków polityki oświatowej MEN na rok szkolny 2018/2019.

W celu rezerwacji miejsca we wskazanym termin proszę o odesłanie formularza z informacją zwrotną przez e-mail w wersji elektronicznej do dnia 26 października 2018 r. piątek do godz. 12.00 na adres: dobryzawod@bfkk.pl . O przyjęciu na dany termin decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w poniższym linku:
https://www.dobryzawod.pl/#/content-details/354